SK Amor Lazor Vyškov
PRO-STATIC Blansko

22. kolo, Pá 15.03 20:00

SK Amor Lazor Vyškov9
PRO-STATIC Blansko2

SK Amor Lazor Vyškov

21. kolo, So 02.03 19:15

FC Kalábek Sport Brno13
SK Amor Lazor Vyškov7

Brikety-pelety Štěpán Vyškov

20. kolo, Pá 01.03 20:00

SK Amor Lazor Vyškov5
Brikety-pelety Štěpán ..2

SK Amor Lazor Vyškov

19. kolo, Ne 24.02 19:00

FC Tango Hodonín B6
SK Amor Lazor Vyškov3

Nasan Brno

18. kolo, Pá 15.02 20:00

SK Amor Lazor Vyškov1
Nasan Brno6

SK Amor Lazor Vyškov

17. kolo, Ne 10.02 19:15

FFT Vinohrady7
SK Amor Lazor Vyškov8

ASM Dolní Loučky B

16. kolo, Pá 01.02 20:00

SK Amor Lazor Vyškov5
ASM Dolní Loučky B9

SK Amor Lazor Vyškov

15. kolo, So 26.01 20:00

FC Kloboučky13
SK Amor Lazor Vyškov1

Arsenal Brno

13. kolo, Pá 11.01 20:00

SK Amor Lazor Vyškov7
Arsenal Brno6

SK Amor Lazor Vyškov

12. kolo, So 15.12 19:00

Agrotec Hustopeče15
SK Amor Lazor Vyškov6

Bez střídání to nešlo

Bez střídání to nešlo

V Tišnově náš celek počtvrté v řadě padl. Proč tomu tak bylo a jak hodnotí celkovou situaci Amoru prezident klubu, o tom v následujících řádcích.

ASM Dolní Loučky B : SK Amor Lazor Vyškov      6 : 1     (2:0)

Branku dal Petřek, Asistence : Ševčík

Sestava : Mihok,Barbořák- Gregor,Surala,Petřek,Ohanyan,Ševčík

K zápasu

Borcům nemám, co vytknout. Vzhledem, k personálnímu obsazení v jakém jsme do Tišnova jeli, jsme podali solidní výkon. S jedním člověkem na střídání jsme zvolili taktiku, kterou jsme museli. Bránili jsme a vyráželi do brejků. Měli jsme několik vyložených šancí, byli sami před brankářem, ale nedokázali jsme ho překonat. Do půle jsme dvakrát inkasovali a to jednou po hrubce a druhý gól nám dal domácí Šmída jednoznačně rukou. Bohužel dva sudí na place nic neviděli, ale to se stává.  V druhé části nám nevyšel úvod, brzo jsme inkasovali a pak následoval šok, když sudí vyloučil Martina Suralu, za ruku, která byla sice v brankovišti, ale ono nelze uhnout ráně z jednoho metru. To by nedokázal ani David Copperfield, a ten uměl věci! Navíc ruka na hrudi, nastřelená, je opravdu hodna vyloučení. Běžela 24 minuta a my ztratili možnost střídání. Kluci dohráli zápas ve čtyřech v poli a zbývající duel prohráli 1:2. Před borci smekám. Nechtěli jen bránit ani, když věděli, že je nikdo nevystřídá. Toužili zápas zkorigovat a neudělat ostudu, což se povedlo.

K hráčskému kádru

V současné době mám k dispozici pouhou šestici hráčů, která je ochotna jít do každého zápasu. Jedná se o Milana Ševčíka, Martina Suralu, Jakuba Moravce, Michala Petřeka,Gevorga Ohanyu a Vadyma Chubirku. K tomu čtyři brankáře, kteří se perou o místo (Tomáš Barbořák,Eda Jakubčík, Sam Mihok a Erik Jünger). Ostatní hráči nastupují podle své nálady, podle toho, jak se vyspí anebo možná si nechají věštit u kartářky. Holt se nehraje 2 liga, nejsou vyzdvihováni a plácaní po ramenou. Divize je pro ně podřadná soutěž. Vždyť už byli dvakrát na bedně ve 2 lize. Co na to, jak bude hrát Amor, v jakém složení . Počasí, blbá nálada, nekonečný seriál v televizi, píchnutí komárem a já nevím, co ještě jsou důvody proč nenastoupit. Ano dělají to zadarmo a je to jejich věc. To však platí i o těch, co na zápasy jezdí. Věřte, a světe div se, i o mě. Nic za to nemám. Jen sháním peníze, halu, hráče atd. Na úctu a zodpovědnosti ke mně kašlu, ale trošička zodpovědnosti, úcty ke kamarádům, spoluhráčům by měla být na místě.

Předzápasový rituál

Stalo se koloritem, že z předzápasové sestavy zmizí tři lidé. Stalo se pravidlem, že se takto stává těsně před zápasem. Jsou v tom dva opakující se důvody. Zranění z fotbalu a kolona na silnici. Jsem bezmezný optimista a věřím, že zranění prostě jsou a věřím, že si to hráči nevymýšlí. Trestá nás futsalový Bůh a za čtyři kola jsme měli 8 zraněných hráčů. Samostatnou kapitolou jsou kolony. Zatímco jeden kolonou projede, druhého kolona zastaví zřejmě až do rána a ne a ne jí projet.

Závěrem

Chtělo by se mi napsat, co s načatým Amorem. Řešení je jednoduché. Neuměl jsem skončit na vrcholu, tak to udělám na samém dnu. Ukončím trápení a odhlásím celek ze soutěže. Nebudete to na protest proti vedení soutěže, ale na protest proti lhostejnosti hráčů.  Budeme mít klid všichni. Borci na své koníčky. Já konečně na rodinu, děti, vnuky a vnučky a také na práci. Nebudu muset čas plánovat dle futsalu, někoho dalšího, ale dle sebe. Úžasná představa!  Termín jsem si jasně stanovil, kdy takto mohu udělat. Změní se věci? Změní se lidé? Bojové pole budu opouštět jako poslední až vyčerpám všechny možnosti. Právě v nejbližších dnech se rozhodne, zda jsou vyčerpány a zda bude následovat konec anebo zda uvidím světlo na konci tunelu a potáhnu tu futsalovou káru ještě chvíli dál.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

V posledním ligovém kole dojde na skvělý souboj!

Blíží se poslední kolo nejvyšší soutěže a zatímco v předchozích letech bývalo v tuto dobu již o čelních místech…

2. liga – západ: Dynamo slaví, vyřešena je i…

Předposlední kolo 2. ligy – západ definitivně rozhodlo o všem podstatném. Jak jsme již informovali, prvenství si…

Ukážeme, že máme kvalitu, říká trenér Brůna

V neděli má v Praze sraz česká futsalová reprezentace do 19 let, kterou čeká trénink v hale pražské Slavie. Podstatná…

Nejbližší narozeniny

25.03.2019 Gevorg Ohanyan (20)
28.03.2019 Michal Slavíček (44)
20.04.2019 Jan Kotulán (38)
22.04.2019 Petr Gregor (47)
26.04.2019 Vojtěch Novotný (59)
Řešení pojistných událostí Infos Flexi Finance s.r.o. Geospat Česká federa sálového fotbalu

Počet návštěv: 48893
Posledních 30 dnů: 920 | Posledních 7 dnů: 212 | Poslední den: 63

© 2019 SK Amor Lazor Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne