SK Amor Lazor Vyškov
Futsal Zlín

5. kolo, So 08.12 16:00

SK Amor Vyškov2
Futsal Zlín1

SK Amor Vyškov

5. kolo, So 08.12 15:00

Šakalí hněv Moravská T..5
SK Amor Vyškov2

SK Amor Vyškov

4. kolo, So 01.12 19:00

BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ4
SK Amor Vyškov1

SK Amor Vyškov

4. kolo, So 01.12 18:00

VPS NOVABRIK POLIČKA2
SK Amor Vyškov0

CHEMCOMEX Praha

3. kolo, So 24.11 20:00

SK Amor Vyškov0
CHEMCOMEX Praha4

AC Sparta Praha

3. kolo, So 24.11 18:00

SK Amor Vyškov2
AC Sparta Praha1

FK Adria Kladno

2. kolo, So 17.11 20:00

SK Amor Vyškov4
FK Adria Kladno2

SK SICO  JILEMNICE

2. kolo, So 17.11 18:00

SK Amor Vyškov1
SK SICO JILEMNICE4

Šakalí hněv Moravská Třebová

1. kolo, So 03.11 18:00

SK Amor Vyškov1
Šakalí hněv Moravská T..4

SK Amor Vyškov

1. kolo, So 03.11 17:00

Futsal Zlín4
SK Amor Vyškov1

VPS NOVABRIK POLIČKA

8. kolo, So 05.01 18:00

SK Amor Vyškov
VPS NOVABRIK POLIČKA

BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ

8. kolo, So 05.01 20:00

SK Amor Vyškov
BOMBARĎÁCI VĚTŘNÍ

SK Amor Vyškov

7. kolo, So 12.01 18:00

AC Sparta Praha
SK Amor Vyškov

SK Amor Vyškov

7. kolo, So 12.01 19:00

CHEMCOMEX Praha
SK Amor Vyškov

První výhru zařídili brankáři

První výhru zařídili brankáři

Zatímco jedna polovina hráčů sledovala seriál První republika s vyškovskou rodačkou a herečkou Gabrielou Míčovou v roli Anny Toufarová, tak další čtvrtina se věnovala četbě odborné literatury. Z té zbývající čtvrtiny jsou někteří zranění, jiní nemocní a ten malý zbytek se rozhodl jít za odpornou zábavou zvanou futsal. Suma, sumárum se na hřišti Bohunické haly objevilo vše, co mělo ruce a nohy, z toho čtyři brankáři a hned tři v poli.

Nasan Brno : Amor Lazor Vyškov     2 : 4     (1:2)

Branky : Hromek,Mihok,Jünger, Lukeštík

Adistence : Jünger,Ohanyan,Lukeštík

Sestava : Barbrořák – Ševčík,Lukeštík,Hromek,Ohanyan,Jünger,Mihok,Vymazal

    Boj posledních dvou celků tabulky provázela od počátku taktická bitva. Nehrálo se v úchvatném tempu, ale čekalo se na chybu soupeře. U nás to bylo dáno tím, že v poli hráli tři brankáři a to na lavičce byl nachystaný další. Až tak špatná je personální situace. Další ohromnou změnou bylo to, že se v obraně nuceně objevil nejlepší střelec historie Milan Ševčík. Taktiku stanovenou před zápasem jsme dodržovali do puntíku a tato nám vycházela. První obrovskou šanci měl sice domácí Nasan, ale tyč podržela Tomáše Barbořáka. V 10 minutě se prosmýkl podél autové lajny brankář Erik Jünger, poslal míč před branku, kde ho domácí Černý vyrazil před dalšího brankáře Vojtěch Hromka a ten nadvakrát dopravil míč do sítě ,1:0.Poté jsme viděli stále stejný obrázek, když obrany kralovaly nad útočnou snahou obou týmů. Až v 18 minutě prošel středem domácí Jaša a přízemní střelou srovnal. V 19 minutě si bereme berou time out. Krátce po něm se prosadil podél autové čáry Gevorg Ohanyan, našel před brankou osamoceného dalšího brankáře v poli Sama Mihoka a ten obloučkem nad Černým nás poslal do vedení a stanovil poločasový výsledek.

     Úvod druhé části vyšel mnohem lépe domácím, kteří nás zatlačili na naší polovinu. Tlak jsme přežili a mohli jsme skórovat, když se sám před Černým ocitl Sam Mihok, ale trefil jen tyč. Domácí zvýšili úsilí, měli dvě obrovské šance, ale nevyužili je. Na druhé straně se před Černým zjevil osamocený Vojta Hromek, ale neuspěl. Domácí se také dostali do několika nebezpečných situací, které však zlikvidoval Tomáš Barbořák. Tomu ve 30 minutě pomohlo břevno naší branky. V té době už byla hra vyrovnaná a mohli jsme vidět okýnka v obranách na obou stranách. Ve 32 minutě domácí srovnali, když Hoffman prošel přes dva naše bránící hráče a pumelenicí pro břevno nedal Tomáši Barbořákovi šanci. Ve 34 minutě se přes protihráče prosadil David Lukeštík, vytáhl na sebe brankáře Černého a naservíroval před prázdnou branku míč Radkovi Vymazalovi. Tento veterán a hlavní pořadatel domácích zápasů nedokázal míč dopravit do prázdné branky ze dvou metrů a tuto minul. V 36 minutě si bereme time out a opět to byl úspěšný tah. V podstatě hned po něm našel obloučkem na polovině soupeře David Lukeštík, Erika Jüngera, který doslova přetlačil obránce domácích a střelou mezi nohy poslal Amor do vedení. Domácí sáhli v poslední minutě k power play, kterou potrestal střelou do prázdné branky David Lukeštík. První vítězství v soutěži je na světě, ale nebýt ochoty všech našich brankářů nastoupit na jakémkoliv postu, veterána Radka Vymazala, tak jsme na Nasan ani neodcestovali, neboť s klasických hráčů do pole byli k dispozici pouze tři.

Závěr:

Vzhledem k tomu, že se další zápas hraje opět v pátek a seriál První republika hned tak neskončí a vzhledem k tomu, že odborné literatury je stále mnoho ke čtení, tak lze předpokládat, že se pravděpodobně na domácí palubovce představí i samotný prezident v roli hráče. Proslýchá se, že začíná oslovovat i další členy z prvotní gardy Amoru a úspěšně. Už má přislíbeno pomoc rovné čtveřice hráčů. Ta nehledí na svůj věk, i když možná věkový průměr 51,3 let bude jeden z největších v divizi. Borci jsou, ale odhodlání nenechat Amor padnout a mladé se nechají  dívat na seriál a nebudou je ani rušit v četbě. Svítá na lepší zítřky!

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Páteční výsledky 11. kola VARTA futsal ligy

V pátek se hrála čtyři utkání VARTA futsal ligy a ve šlágru kola dokázal ERA-PACK Chrudim potvrdit svou…

V 11. kole bitva neporažených, Chrudim hostí…

ODKAZY NA PŘENOSY | V historii ligového futsalu se ještě nestalo, aby po deseti kolech měly dva týmy plný počet bodů.…

ERA-PACK a Svarog: páteční soupeři s dobrým srdcem

V pátek večer nastoupí na chrudimskou palubovku dva týmy, které nejen umějí futsal na výbornou, ale také neváhají…

Nejbližší narozeniny

18.12.2018 Patrik Höfer (21)
24.12.2018 Dominik Belák (19)
31.12.2018 Martin Daněk (18)
01.01.2019 Ondřej Kostelka (25)
01.01.2019 Daniel Forro (34)
Řešení pojistných událostí Infos Flexi Finance s.r.o. Geospat Česká federa sálového fotbalu

Počet návštěv: 45650
Posledních 30 dnů: 2183 | Posledních 7 dnů: 427 | Poslední den: 50

© 2018 SK Amor Lazor Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne