SK Amor Lazor Vyškov
PRO-STATIC Blansko

22. kolo, Pá 15.03 20:00

SK Amor Lazor Vyškov9
PRO-STATIC Blansko2

SK Amor Lazor Vyškov

21. kolo, So 02.03 19:15

FC Kalábek Sport Brno13
SK Amor Lazor Vyškov7

Brikety-pelety Štěpán Vyškov

20. kolo, Pá 01.03 20:00

SK Amor Lazor Vyškov5
Brikety-pelety Štěpán ..2

SK Amor Lazor Vyškov

19. kolo, Ne 24.02 19:00

FC Tango Hodonín B6
SK Amor Lazor Vyškov3

Nasan Brno

18. kolo, Pá 15.02 20:00

SK Amor Lazor Vyškov1
Nasan Brno6

SK Amor Lazor Vyškov

17. kolo, Ne 10.02 19:15

FFT Vinohrady7
SK Amor Lazor Vyškov8

ASM Dolní Loučky B

16. kolo, Pá 01.02 20:00

SK Amor Lazor Vyškov5
ASM Dolní Loučky B9

SK Amor Lazor Vyškov

15. kolo, So 26.01 20:00

FC Kloboučky13
SK Amor Lazor Vyškov1

Arsenal Brno

13. kolo, Pá 11.01 20:00

SK Amor Lazor Vyškov7
Arsenal Brno6

SK Amor Lazor Vyškov

12. kolo, So 15.12 19:00

Agrotec Hustopeče15
SK Amor Lazor Vyškov6

První výhru zařídili brankáři

První výhru zařídili brankáři

Zatímco jedna polovina hráčů sledovala seriál První republika s vyškovskou rodačkou a herečkou Gabrielou Míčovou v roli Anny Toufarová, tak další čtvrtina se věnovala četbě odborné literatury. Z té zbývající čtvrtiny jsou někteří zranění, jiní nemocní a ten malý zbytek se rozhodl jít za odpornou zábavou zvanou futsal. Suma, sumárum se na hřišti Bohunické haly objevilo vše, co mělo ruce a nohy, z toho čtyři brankáři a hned tři v poli.

Nasan Brno : Amor Lazor Vyškov     2 : 4     (1:2)

Branky : Hromek,Mihok,Jünger, Lukeštík

Adistence : Jünger,Ohanyan,Lukeštík

Sestava : Barbrořák – Ševčík,Lukeštík,Hromek,Ohanyan,Jünger,Mihok,Vymazal

    Boj posledních dvou celků tabulky provázela od počátku taktická bitva. Nehrálo se v úchvatném tempu, ale čekalo se na chybu soupeře. U nás to bylo dáno tím, že v poli hráli tři brankáři a to na lavičce byl nachystaný další. Až tak špatná je personální situace. Další ohromnou změnou bylo to, že se v obraně nuceně objevil nejlepší střelec historie Milan Ševčík. Taktiku stanovenou před zápasem jsme dodržovali do puntíku a tato nám vycházela. První obrovskou šanci měl sice domácí Nasan, ale tyč podržela Tomáše Barbořáka. V 10 minutě se prosmýkl podél autové lajny brankář Erik Jünger, poslal míč před branku, kde ho domácí Černý vyrazil před dalšího brankáře Vojtěch Hromka a ten nadvakrát dopravil míč do sítě ,1:0.Poté jsme viděli stále stejný obrázek, když obrany kralovaly nad útočnou snahou obou týmů. Až v 18 minutě prošel středem domácí Jaša a přízemní střelou srovnal. V 19 minutě si bereme berou time out. Krátce po něm se prosadil podél autové čáry Gevorg Ohanyan, našel před brankou osamoceného dalšího brankáře v poli Sama Mihoka a ten obloučkem nad Černým nás poslal do vedení a stanovil poločasový výsledek.

     Úvod druhé části vyšel mnohem lépe domácím, kteří nás zatlačili na naší polovinu. Tlak jsme přežili a mohli jsme skórovat, když se sám před Černým ocitl Sam Mihok, ale trefil jen tyč. Domácí zvýšili úsilí, měli dvě obrovské šance, ale nevyužili je. Na druhé straně se před Černým zjevil osamocený Vojta Hromek, ale neuspěl. Domácí se také dostali do několika nebezpečných situací, které však zlikvidoval Tomáš Barbořák. Tomu ve 30 minutě pomohlo břevno naší branky. V té době už byla hra vyrovnaná a mohli jsme vidět okýnka v obranách na obou stranách. Ve 32 minutě domácí srovnali, když Hoffman prošel přes dva naše bránící hráče a pumelenicí pro břevno nedal Tomáši Barbořákovi šanci. Ve 34 minutě se přes protihráče prosadil David Lukeštík, vytáhl na sebe brankáře Černého a naservíroval před prázdnou branku míč Radkovi Vymazalovi. Tento veterán a hlavní pořadatel domácích zápasů nedokázal míč dopravit do prázdné branky ze dvou metrů a tuto minul. V 36 minutě si bereme time out a opět to byl úspěšný tah. V podstatě hned po něm našel obloučkem na polovině soupeře David Lukeštík, Erika Jüngera, který doslova přetlačil obránce domácích a střelou mezi nohy poslal Amor do vedení. Domácí sáhli v poslední minutě k power play, kterou potrestal střelou do prázdné branky David Lukeštík. První vítězství v soutěži je na světě, ale nebýt ochoty všech našich brankářů nastoupit na jakémkoliv postu, veterána Radka Vymazala, tak jsme na Nasan ani neodcestovali, neboť s klasických hráčů do pole byli k dispozici pouze tři.

Závěr:

Vzhledem k tomu, že se další zápas hraje opět v pátek a seriál První republika hned tak neskončí a vzhledem k tomu, že odborné literatury je stále mnoho ke čtení, tak lze předpokládat, že se pravděpodobně na domácí palubovce představí i samotný prezident v roli hráče. Proslýchá se, že začíná oslovovat i další členy z prvotní gardy Amoru a úspěšně. Už má přislíbeno pomoc rovné čtveřice hráčů. Ta nehledí na svůj věk, i když možná věkový průměr 51,3 let bude jeden z největších v divizi. Borci jsou, ale odhodlání nenechat Amor padnout a mladé se nechají  dívat na seriál a nebudou je ani rušit v četbě. Svítá na lepší zítřky!

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Kempy dětem pomáhají zamilovat si futsal, věří…

fkerapack.cz | Nejen semifinálovou sérií žijí v ERA-PACKu Chrudim. Východočeský klub se totiž dlouhodobě věnuje práci…

Uroš Krasnić: Získali jsme čas na přípravu

slaviafutsal.cz | Jeden ze tří srbských reprezentantů v dresu SK Slavia Uroš Krasnić hodnotí poslední čtvrtfinále s…

Také Chrudimi stačily na postup tři zápasy

Ve čtvrtek večer se rozhodlo o tom, že i série mezi ERA-PACKem Chrudim a Olympikem Mělník skončila v nejkratším možném…

Nejbližší narozeniny

26.04.2019 Vojtěch Novotný (59)
29.04.2019 Tomáš Horváth (20)
12.05.2019 David Gottvald (26)
17.05.2019 Martin Brunclík (27)
24.05.2019 Josef Lička ml. (26)
Řešení pojistných událostí Infos Flexi Finance s.r.o. Geospat Česká federa sálového fotbalu

Počet návštěv: 49099
Posledních 30 dnů: 269 | Posledních 7 dnů: 45 | Poslední den: 4

© 2019 SK Amor Lazor Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne