SK Amor Lazor Vyškov
JČ Marefy

23. kolo, So 15.06 11:00

SK Amor Lazor Vyškov B..9
JČ Marefy1

Lazor-Domus Vyškov

23. kolo, So 15.06 09:00

SK Amor Lazor Vyškov B..4
Lazor-Domus Vyškov10

FK Orli Bučovice A

22. kolo, So 08.06 12:00

SK Amor Lazor Vyškov B..6
FK Orli Bučovice A4

Sokol Bučovice

18. kolo, So 08.06 10:00

SK Amor Lazor Vyškov B..12
Sokol Bučovice2

FK Vyškov City

20. kolo, So 25.05 10:00

SK Amor Lazor Vyškov B..14
FK Vyškov City3

SK Amor Lazor Vyškov B

20. kolo, So 25.05 09:00

FC Kloboučky B4
SK Amor Lazor Vyškov B..10

Galaxy Rousínov

18. kolo, So 18.05 09:00

SK Amor Lazor Vyškov B..18
Galaxy Rousínov2

SK Amor Lazor Vyškov B

17. kolo, So 11.05 11:00

Fifák Nouzka4
SK Amor Lazor Vyškov B..10

SK Amor Lazor Vyškov B

16. kolo, So 04.05 10:00

FK Orli Bučovice B2
SK Amor Lazor Vyškov B..5

SK Amor Lazor Vyškov B

16. kolo, So 04.05 09:00

Orli Vyškov2
SK Amor Lazor Vyškov B..7

Na závěr ostudná prohra.

Na závěr ostudná prohra.

V sobotu mistrovské béčko hrálo poslední turnaj sezóny. Na domácí půdě nás o neporazitelnost v soutěži chtěl připravit tým bojující o druhé místo Lazor Vyškov. Po hodinové pauze nás čekaly JČ Marefy. Po dlouhé době se v naší bráně neobjevil novomanžel Šrámek, kterému gratulujeme k tak závažnému životnímu kroku.

Amor Vyškov B : Lazor Vyškov     4 : 10     (3:5)

Branky: A. Forró, Ševčík, Chubirka, Mindek
Asistence: Mindek, Zbořil, Chubirka, Mihok

Amor Vyškov B : JČ Marefy     9 : 1     (2:0)

Branky: Ševčík 4, Mindek 3, Chubirka, A. Forró
Asistence: Grim 2, Bartoš, Hromek, Ševčík, Chubirka, A. Forró

Sestava: Mihok - Ševčík, Bartoš, Grim, Gregor, Mindek, A.Forró, Chubirka, Hromek, Vymazal, Zbořil (1.zápas)

     První zápas proti Lazoru jsme začali jak jsme k zápasu přistoupili. Brankář přišel po deváté a Grim dokonce až v průběhu zápasu. Rychlá prohra 2:0 a mdlý výkon. Lazor se zatáhl na vlastní půlku a my jsme museli hrát do plných. Soupeř dobře a zodpovědně bránil a my jsme měli problém se dostávat do šancí. Bez pohybu jsme pět zkušených hráčů neměli šanci utahat. Když už se nám podařilo snížit tak jsme si nechali dát lacinou branku. Soupeře jsme se snažili presovat, což se nám nedařilo. Obránci byli daleko od protihráče. Útočníci se nestíhali vracet a soupeř chodil do smrtících brejků. Druhý poločas byl jak přes kopírák. My jsme naivně doráželi soupeře, který chodil do brejků. Závěr soupeř hrál zkušeně. Držel míč a skóre narůstalo. Nakonec se zrodil zasloužený debakl.
     

     Začátek druhého zápasu pokračovalo naše trápení. Hráli jsme nepřesně a běhat se nám taky moc nechtělo. Soupeř toho taky moc neukázal. Poločasový výsledek 2:0 moc krásy nepřinesl. Druhý poločas jsme hru zlepšili a skóre začalo narůstat. K vidění byli některé pěkné akce zakončenou brankou. Škoda inkasované branky v poslední vteřině zápasu, kterou si ovšem soupeř zasloužil.

     Dnes jsme první zápas absolutně nezvládli. Špatně zvolenou taktiku jsme za celý zápas nedokázali změnit. Ukázalo se jak je pro nás důležitý Šrámek, který by nás velice rychle ostrými slovy probral. Soupeř hrál zkušeně a dnes nám dal lekci. Druhý zápas jsme měli opět špatný začátek. Poslední kola s tím máme problémy. Na podzim asi zavedem společné rozcvičky. V závěru soutěže se vytratila lehkost, větší nasazení a zápal.

     Za celou sezónu patří všem velké díky. Jarní část byla velká paráda a soupeři, kteří nás na podzim trápili na jaře nestačili. Pouze ke konci nám trošku docházel dech. Možná to bylo tím, že jsme v podstatě neměli o co hrát a o titulu bylo předčasně rozhodnuto. O naší dominaci hovoří i skóre. V soutěži jsme dali nejvíc branek. Naproti tomu tradičně nejmíň dostali. Mě osobně víc těší to druhé číslo. Vypovídá to, že hrajeme v rámci možnosti zodpovědně, i když je zápas rozhodlý a nikdo nehraje sobecky na osobní statistiky. Samozřejmě velký podíl na tom má nejlepší brankář soutěže Šrámek. Na jaře jsme většinou bez problému poskládali dvě kompletní čtverky, což je taky pozitivní a většina klubů nám to může závidět. Doufám, že v tomto duchu budem příští sezónu pokračovat. Závěrečná se povedla a zlatý hatrick řádně oslavili. Proběhla zdravá hecovačka, ale oproti výročí 25. let Amoru jsme to s nahotou nepřeháněli. Za výborné pohoštění děkujeme Ťulasovi. Na závěr patří díky sponzorům Indeco a Geospat za pěkný dárek pro kluky za titul a Zbořilovi, že se o vše postaral. Nakonec patří díky prezidentovi Petlachovi bez kterého by jsme nefungovali. Zároveň mu za všechny přeji spokojený život v novém bydlišti.

Slovo prezidenta

     Vše již zhodnotil Milan Ševčík. Za mě jen jedna věc. Bylo parádní se zúčastnit závěrečného posezení a  ukončení futsalové sezóny. Pozváni byli všichni, ale dorazili jen ti nejvěrnější. I tak to byla paráda! V dnešní době si sednout, pokecat a nebýt stále připojený na internetu je zázrak. Pokud  budou existovat takoví lidé, kteří na společné posezení dorazí, tak má smysl ještě sport dělat. Mám však obavu, že toto se velice rychle vytrácí  a je možné, že to bude otázkou několika málo let a úplně to skončí. Na rozlučce byla skvělá atmosféra. To, co nachystali mí "pořadatelé" bylo neuvěřitelné! Speciálně uvařené pivo, domácí slivovička, guláš, tatarák a veškeré pochutiny, na které si jen vzpomenete. To vše nachystali lidé, kteří se kolem našeho celku točí a za své!  Klobouk dolů dámy a pánové! Děkuji za pěkný konec sezóny a vlastně i můj konec ve Vyškově.

Diskuze

Najdete nás na Facebooku

Ze světa sportu

Plzeň zahájila přípravu, s novým trenérem a s…

S čerstvým mistrem ligy Tomášem Vnukem, a pochopitelně i s novým trenérem Markem Kopeckým, zahájil v pondělí Interobal…

Liberec se připravuje na ligu, zná svá přípravná…

Liberecký FTZS se ve svém premiérovém ročníku VARTA futsal ligy zachránil a jako první se začal společně připravovat…

Repre U19 čeká soustředění v Kadani

Český futsalový tým do 19 let začíná budovat nový kádr. A tak chystá první soustředění nové sezony. To se uskuteční v…

Nejbližší narozeniny

24.07.2019 Martin Lička (33)
27.07.2019 Giuliano Bandy (20)
03.08.2019 Vadym Chubirka (29)
03.08.2019 Michal Stuchlík (42)
12.08.2019 Martin Surala (25)
Řešení pojistných událostí Infos Flexi Finance s.r.o. Geospat Česká federa sálového fotbalu

Počet návštěv: 50429
Posledních 30 dnů: 191 | Posledních 7 dnů: 49 | Poslední den: 4

© 2019 SK Amor Lazor Vyškov | Všechna práva vyhrazena | amorvyskov@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne